Vidisic Oční gel g Vidisic

Vidisic Oční gel g

225 Kč

Limitovaná edice produktu Vidisic Oční gel g od společnosti Vidisic - toto zboží si můžete zakoupit v husté akci za 225.00 CZK. Vybírejte to nejlepší u nás. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 4030571001744
Do obchodu

Popis

Vidisic

Výjimečné zboží, Vidisic Oční gel g co nám dodává Vidisic - toto zboží si můžete opatřit s neuvěřitelnou slevou za 225 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Přípravek se používá jako náhrada slzní tekutiny při nedostatečné produkci slz, při léčbě příznaků suchého oka (suchý zánět spojivek) a jako ochrana proti dalšímu podráždění.

Vznik suchého oka může mít řadu příčin: snižující se produkce slz ve stáří, práce v klimatizovaných prostorách, práce u monitoru, hormonální změny v přechodu atd. Také negativní vlivy životního prostředí a klimatu hrají při vzniku suchého oka svou roli. Díky své vysoké viskozitě se Vidisic gel vkapává do oka. Přípravek vytváří ochranný film s vysokou přilnavostí a trvanlivostí a udržuje rohovku a spojivku dlouho vlhké.

Složení:

Carbomerum 980 v množství 2,0 mg v 1 g očního gelu. Cetrimid, sorbitol, hydroxid sodný, voda na injekci.

Dávkování:

Léčba syndromu "suchého oka" vyžaduje individuální dávkování. Pokud lékař nedoporučí jinak, aplikuje se podle závažnosti a charakteru potíží 1 kapka do spojivkového vaku 3-5krát denně. Doporučuje se nakapat do oka i 30 minut před spaním.

Po vkapání pohybujte okem, aby se gel rovnoměrně rozptýlil. Při léčbě suchého oka, která je zpravidla dlouhodobá či trvalá, je zapotřebí v pravidelných intervalech navštěvovat očního lékaře. Vidisic, oční gel je vhodný i pro dlouhodobou terapii.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Vidisic Oční gel g

  • Název: Vidisic Oční gel g
  • Cena: 225 Kč
  • Výrobce: Vidisic
  • EAN: 4030571001744
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce