VASA čistič cév 90 kapslí

VASA čistič cév 90 kapslí

545 Kč

Radost přinášející VASA čistič cév 90 kapslí co bereme od značky - tento artikl nakupujte za hustou cenu 545.00 CZK. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 8594045740103
Do obchodu

Popis

V akci je právě teď VASA čistič cév 90 kapslí populárního výrobce - toto zboží si můžete nechat dodat extra levně za 545 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Indikační skupina:

Přípravek obsahující bioenergeticky aktivovaný (harmonizovaný) uhličitan vápenatý.

Účinnost přípravku je dána fyzikálním zpracováním vápence.

Složení:
Vápenec 100%. Vápenec obsahuje:

uhličitan vápenatý - 98,1%
uhličitan hořečnatý - 0,9%
zdraví neškodné příměsi nerozpustné v HCl - 0,8%
stopové prvky v množství přípustném normou pro potraviny
Obsah vápníku v jedné dávce (0,3g) - 120mg
% doporučené denní dávky (DDD) - 15%
Obsah vápníku ve 100g - 40g
Hmotnost obsahu 30g ± 5%

Charakteristika:

Bioenergeticky zpracovaný (harmonizovaný) uhličitan vápenatý je látka podobná katalyzátoru. Každý katalyzátor se vyznačuje tím, že chemicky nevstupuje do chemických popř. biochemických reakcí, ale významně je ovlivňuje. Přípravek VASA je látka, která rovněž usnadňuje biochemické procesy, které souvisejí se samočistící funkcí organizmu, v našem případě především cév. Tím se účinně odstraní vše, co brání plynulému průtoku krve a lymfy cévami. V první řadě se odstraní ateromové pláty, které tomuto průtoku brání. V druhé řadě se nepotřebný materiál znovu využije při výživě buněk a rekalcifikaci kostí.

Indikace:

Jako podpůrný prostředek při konvenční léčbě ischemické choroby všeobecně a při konvenční léčbě osteoporózy. Při léčbě osteoporózy jakožto katalyzátor aktivuje konvenční přípravky tak, že se z nich stávají účinné léky. Používá se rovněž jako podpůrný prostředek při konvenční léčbě astmatu, bronchitidy a dýchacího aparátu všeobecně. Při konvenční léčbě především aterosklerotických ledvin může snížit četnost použití dialyzační techniky. Jako vedlejší pozitivní kladný účinek jsme zaznamenali i zlepšení jaterních testů a tím i zlepšení funkce především kůže. Přípravek má také celkově zklidňující účinek.

Kontraindikace:

Při použití přípravku je nutné dodržet náběhový režim užívání, který je uveden na obalu přípravku. Při diabetické chorobě je nutno tento náběhový režim ještě prodloužit tak, aby byla užita jedna kapsle v prvním týdnu, dvě kapsle v průběhu druhého týdne ne najednou, tři kapsle v průběhu třetího týdne rovněž ne najednou, ale rozloženě během týdne, čtyři kapsle čtvrtý týden rozloženě, pět kapslí pátý týden rozloženě, šest kapslí šestý týden a sedm kapslí po jedné kapsli každý den a stejně tak i nadále.

Nežádoucí účinky:

Nezaznamenali jsme žádné nežádoucí účinky. Při nedodržení náběhového režimu pro užívání může nastat v některých případech ucpání končetinových cév při překotném čistícím účinku preparátu odplavenými látkami. Rovněž při předávkování o 100% nemá přípravek žádné nežádoucí účinky, jeho účinek se však vyšším dávkováním nezvýší. Denní dávka 0,3g v jedné kapsli se zdá být optimální dávkou pro užívání.

Interakce:

Vzhledem k fyzikální a bioenergetické podstatě přípravku na nosiči uhličitanu vápenatém není nutno přihlížet k interakci s jinými užívanými preparáty. Pouze při současném užívání homeopatik může účinek VASY překrýt účinek homeopatického léku. Tak zvané tvrdé neharmonizované chemické léky bez bioenergetické dotace může učinit účinnými nebo zmenšit jejich vedlejší nežádoucí účinky.

Vzhledem k tomu, že se jedná o účinný čistící prostředek, je však nutno dbát o synergický (současný)účinek obdobných preparátů, aby nedošlo k překotnému uvolnění usazenin, které by cévní systém jen těžko mohl úspěšně a bez komplikací zvládat. Jedná se především o současné užívání česneku ať v přirozeném stavu nebo jako extrakty či tablety, popř. o jiné čistící preparáty. Česnek je velmi účinný až překotný odstraňovač trombů, které se odlupují ve větších kusech a tak při současném užívání VASY a česneku bychom se měli omezit jen na jeden stroužek česneku denně. Naproti tomu je velmi výhodné užívání vitaminu E, který naopak tromby pomalu a bezpečně rozpouští.

Při jakémkoli použití přípravku byste neměli používat při přípravě jídla mikrovlnnou troubu. Neměli byste ji používat vůbec. Odborníci zjistili, že snižuje množství HDL cholesterolu a má i jiné velmi negativní vlastnosti.

Dávkování:

Obvyklé dávkování je po náběhovém období jedna kapsle denně, nejlépe navečer, ale i kdykoli jindy přes den. Kapsli můžeme zapít vodou nebo zajíst i jídlem. Způsob jejího užívání není nikterak kritický. Vynechání jednoho nebo dvou užití v týdnu nemá žádný negativní vliv.

Upozornění:

Přípravek neskladujte v blízkosti elektromagnetických zářičů, jako jsou mikrovlnné trouby, televizory, rozhlasové přijímače, mobily, počítače a pod., a také ne dlouhodobě na kovových podložkách, které chytají elektromagnetické vlny z okolí jako antény. Rovněž přípravek neskladujte na přímém slunci. Na okolní teplotu do 50 stupňů Celsia ani na nízké teploty do -10 stupňů Celsia

Parametry produktu VASA čistič cév 90 kapslí

  • Název: VASA čistič cév 90 kapslí
  • Cena: 545 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 8594045740103
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce