Pyridoxin Léčiva 20 mg 20 tablet

Pyridoxin Léčiva 20 mg 20 tablet

75 Kč

Kvalitní Pyridoxin Léčiva 20 mg 20 tablet od populární značky - tento artikl doporučujeme s extra slevou za 75.00 CZK. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 8594739043633
Do obchodu

Popis

Velmi žádaný produkt, Pyridoxin Léčiva 20 mg 20 tablet se známou značkou - tento artikl nakupujte ve výprodejové akci za 75 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Pyridoxin (vitamin B6) patří mezi vitaminy rozpustné ve vodě.

  • Je nezbytný pro činnost enzymů, které se podílí na rozkladu a zužitkování bílkovin, cukrů a tuků z potravy a pro přeměnu zásobních cukrů v játrech a svalech na energii.
  • Je důležitý pro normální funkci centrálního nervového systému a kůže.
  • Je důležitý pro tvorbu červených krvinek a protilátek.

Nedostatek vitaminu B6se projevuje slabostí, předrážděností, kožními chorobami, záněty dutiny ústní, popraskáním rtů a změnami v červeném krevním obraze. Často bývá spojen s nedostatkem vitaminů celé skupiny B.   

Zvýšené požadavky vitaminu B6 jsou např. při poruše vstřebávání ze střev, u alkoholismu, u pacientů s rychlým váhovým úbytkem, u některých dědičných poruch látkové výměny, při užívání některých léků, v těhotenství a během kojení. Přípravek Pyridoxin Léčiva se používá k prevenci a terapii stavů spojených s deficitem vitaminu B6 u dospělých. Děti a mladiství mohou přípravek užívat na doporučení lékaře.

Dávkování:

Dospělí obvykle užívají jako doplněk léčby ½-1 tabletu denně.

Složení:

Léčivou látkou je pyridoxini hydrochloridum (Vitamin B6) 20 mg v 1 tabletě.

Pomocnými látkami jsou monohydrát laktosy, kukuřičný škrob, želatina, mastek, aluminium-stearát, dihydrát dinatrium-edetátu.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Pyridoxin Léčiva 20 mg 20 tablet

  • Název: Pyridoxin Léčiva 20 mg 20 tablet
  • Cena: 75 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 8594739043633
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce