Panadol Extra Rapide 12 šumivých tablet Panadol

Panadol Extra Rapide 12 šumivých tablet

85 Kč

Hit z katalogu: Panadol Extra Rapide 12 šumivých tablet od výrobce Panadol - tento hit pořídíte v jedinečné akci za 85.00 CZK. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 8596149000015
Do obchodu

Popis

Panadol

Velmi oblíbený produkt Panadol Extra Rapide 12 šumivých tablet s osvědčenou značkou Panadol - tento hit můžete získat v sezónní slevě za 85 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Panadol Extra Rapide je určen k léčbě mírné až středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy (včetně migrény), bolesti zubů a menstruační bolest. Přípravek Panadol Extra Rapide poskytuje též úlevu od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, jako jsou bolesti svalů, kloubů a bolest v krku. Snižuje horečku. Panadol Extra Rapide nedráždí žaludek. Šumivé tablety Panadol Extra Rapide mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let.

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 15 let užívají 1-2 šumivé tablety (podle tělesné hmotnosti) dle potřeby až 4x denně v časovém odstupu 4-6 hodin. Maximální denní dávka je 8 tablet. Dospívající ve věku 12-15 let užívají 1 šumivou tabletu nejvýše 6x denně v časovém odstupu 4-6 hodin. Maximální denní dávka je 6 tablet. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 7dnů.

Složení:

Léčivými látkami jsou paracetamolum 500 mg a coffeinum 65 mg v 1 šumivé tabletě

Pomocnými látkami jsou hydrogenuhličitan sodný, sorbitol (E 420), sodná sůl sacharinu, natrium-lauryl-sulfát, kyselina citronová, uhličitan sodný, povidon, dimetikon.

Upozornění:

Neužívejte s dalšími přípravky obsahujícími paracetamol. Během léčby se nesmí konzumovat alkohol.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Panadol Extra Rapide 12 šumivých tablet

  • Název: Panadol Extra Rapide 12 šumivých tablet
  • Cena: 85 Kč
  • Výrobce: Panadol
  • EAN: 8596149000015
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce