Nutridrink vanilka 4x200 ml Nutridrink

Nutridrink vanilka 4x200 ml

179 Kč

Velmi žádaný produkt, Nutridrink vanilka 4x200 ml od známého výrobce Nutridrink - tento artikl musíte mít za téměř velkoobchodní cenu 179.00 CZK. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 8716900565342
Do obchodu

Popis

Nutridrink

Velmi oblíbený produkt Nutridrink vanilka 4x200 ml s pečetí kvality Nutridrink - tento hit můžete sehnat výhodně za 179 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Když běžná strava nestačí.
Kompletní tekutá výživa pro pacienty trpící nedostatečným příjmem energie a živin, nebo nechutenstvím z různých příčin.
  • univerzální tekutá výživa
  • nutričně kompletní, lze použít jako doplnění nebo úplnou náhradu stravy
  • obsahuje všechny živiny v optimálním poměru
  • klinicky bez laktózy
  • neobsahuje lepek
Složení:
Voda, maltodextrin, mléčná bílkovina (kaseinát sodný), sacharóza, rostlinné oleje, citrát tridraselný, emulgátor (sojový lecitin), chlorid hořečnatý, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), fosforečnan vápenatý, aroma, karotenoidy (ß-karoten, lutein, lykopen), cholin chlorid, hydroxid vápenatý, hydroxid draselný, L-askorbát sodný, barvivo (karamel), mléčnan železnatý, hydroxid hořečnatý, síran zinečnatý, nikotinamid, retinyl acetát, glukonát měďnatý, DL-α-tokoferyl acetát, seleničitan sodný, síran manganatý, D-pantothenát vápenatý, chlorid chromitý, D-biotin, cholekalciferol, thiamin hydrochlorid,  kyselina listová, pyridoxin hydrochlorid, kyanokobalamin, molybdenan sodný, riboflavin, fluorid sodný, jodid draselný, fytomenadion.

Doporučené dávkování:
Jako doplněk stravy 2-3 balení Nutridrinku denně mezi jídly; jako jediný zdroj výživy 5-7 balení denně, čímž je zajištěn kompletní denní doporučený přísun energie a živin, včetně minerálních látek, vitaminů a stopových prvků.
 

Návod k použití:
Nutridrink je určen k bezprostřednímu použití jako nápoj, nejlépe chutná vychlazený, vhodné popíjet po malých doušcích. Před použitím protřepat.  Lze i ohřát nebo použít k přípravě denních jídel a koktejlů.  Je možné zmrazovat. Skladovat na suchém a chladném místě (do 25°C). Po otevření uchovávat v chladničce max. po dobu 24 hodin. Ošetřeno UHT. 
Důležitá upozornění:
Nutridrink je vhodný jako náhrada části stravy nebo jako jediný zdroj výživy v případě, kdy pokrytí výživových potřeb pacienta nelze dosáhnout běžnou stravou. Používá se na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Není určeno pro děti do tří let. Opatrnosti je třeba u dětí od 3 do 6 let věku.

Balení:
4 x lahvička 200 ml

Zdroj: www.vyzivavnemoci.cz
Web:  www.nutridrink.cz

Složení ve 100 ml Nutridrink
Energetická hodnotakcal150
Energetická denzita kcal/ml 1,5
Proteing6,0
 En%16
Sacharidyg18,4
 En%49
   cukryg6,7
   laktózag<0,025
Tukyg5,8
 En%35
   nasycenég0,6
Vlákninag-
Minerální látky  
Namg90
K<

Parametry produktu Nutridrink vanilka 4x200 ml

  • Název: Nutridrink vanilka 4x200 ml
  • Cena: 179 Kč
  • Výrobce: Nutridrink
  • EAN: 8716900565342
Všechny produkty od výrobce