Neo-angin TŘEŠEŇ 24 tablet Neo-angin

Neo-angin TŘEŠEŇ 24 tablet

165 Kč

Tradiční bestseller, Neo-angin TŘEŠEŇ 24 tablet s jakostní značkou Neo-angin - toto zboží si můžete opatřit v bombastické akci za 165.00 CZK. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 4008617150480
Do obchodu

Popis

Neo-angin

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Neo-angin TŘEŠEŇ 24 tablet od Neo-angin - toto zboží si můžete nechat doručit v husté akci za 165 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Neo-Angin bez cukru Třešeň jsou pastilky s antiseptickými účinky. Působí na široké spektrum známých bakterií vyvolávajících záněty horních cest dýchacích. Přípravek Neo-Angin bez cukru Třešeň se užívají k prevenci a k léčbě zánětlivých a infekčních onemocnění ústní a krční dutiny a hltanu. Pastilky jsou vhodné při bolestech v krku, nachlazení, chrapotu, zánětech sliznice v ústní dutině (např. afty), dásní, zánětu hltanu a jako podpůrná léčba u angíny. Pastilky Neo-Angin bez cukru Třešeň mohou užívat dospělí a děti od 6 let.

Jak se přípravek Neo-Angin bez cukru Třešeň užívá:

Dospělí a děti od 6 let pomalu rozpouští v ústech 1 pastilku každé 2-3 hodiny, maximálně 6 pastilek za den. Přípravek je určen ke krátkodobé léčbě akutních onemocnění. Poraďte se se svým lékařem, jestliže se příznaky onemocnění nezlepší do 4-5 dnů.

Složení:

Léčivými látkami jsou dichlorbenzenmethanolum 1,2 mg, amylmetacresolum 0,6 mg, levomentholum 5,9 mg v jedné pastilce.

Pomocnými látkami jsou isomalt, kyselina vinná, třešňové aroma, silice máty peprné, ponceau 4R, indigokarmín.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Neo-angin TŘEŠEŇ 24 tablet

  • Název: Neo-angin TŘEŠEŇ 24 tablet
  • Cena: 165 Kč
  • Výrobce: Neo-angin
  • EAN: 4008617150480
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce