Kiltix Obojek pro malé psy 38 cm 1 ks Kiltix

Kiltix Obojek pro malé psy 38 cm 1 ks

469 Kč

Oblíbený produkt Kiltix Obojek pro malé psy 38 cm 1 ks od známého výrobce Kiltix - tento artikl čeká na vás s unikátní slevou za 469.00 CZK. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 4007221030898
Do obchodu

Popis

Kiltix

Zákazníky doporučované zboží, Kiltix Obojek pro malé psy 38 cm 1 ks s jakostní značkou Kiltix - tento produkt máte po jednoduché objednávce za skvělou cenu 469 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kiltix obojek pro malé psy (38 cm)
Pouze pro zvířata.

Vyhrazený veterinární léčivý přípravek

OBSAH LÉČIVÝCH A OSTATNÍCH LÁTEK

Kiltix pro malé psy je obojek žluté barvy, který obsahuje:
Léčivé látky: Propoxurum 1,250 g, Flumethrinum 0,280 g.

INDIKACE

Léčba a prevence napadnutí psů klíšťaty (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) a blechami (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis).

KONTRAINDIKACE

Nepoužívat na poraněnou kůži, u kachektických a nemocných zvířat. Léčba jinými ektoparazitiky se v době nošení obojku nedoporučuje.
Nepoužívat u štěňat do 3 měsíců.

NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY

Během několika dnů po aplikaci obojku se může projevit mírné svědění.

CÍLOVÝ DRUH ZVÍŘAT

Psi.

DÁVKOVÁNÍ A ZPŮSOB PODÁNÍ

Obojek dle velikosti psa.
Obojek vyjměte z vakuového balení, rozbalte a odstraňte spojky. Obojek přiložte volně na krk a volný konec provlečte přezkami obojku. Obojek nesmí být příliš těsný, mezi obojkem a krkem musí zůstat prostor na dva prsty. Obojek je určen ke stálému nošení, účinkuje jak při pohybu, tak v klidu.

Dlouhodobá ochrana - plně účinný již 24 hodin po nasazení. Po nasazení je obojek účinný proti blechám a klíšťatům až 7 měsíců.
Voděodolný. V případě zašpinění/umaštění obojku je nutno ho umýt v mýdlové vodě, nechat uschnout, mírně natáhnout - tím se znovu reaktivuje.

ZVLÁŠTNÍ OPATŘENÍ PRO UCHOVÁVÁNÍ

Uchovávat mimo dosah dětí. Uchovávejte při teplotě do 25°C. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu.

BALENÍ
1 obojek - 38 cm

Pokud chcete získat informace o tomto veterinárním léčivém přípravku, kontaktujte prosím příslušného místního zástupce držitele rozhodnutí o registraci: BAYER s.r.o., Siemensova 2717/4, 155 00 Praha 5, tel.: 266 101 470, fax: 266 101 495, e-mail: cz.veterina@bayer-ag.de

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

Zdroj: www.bayer-veterina.cz

Parametry produktu Kiltix Obojek pro malé psy 38 cm 1 ks

  • Název: Kiltix Obojek pro malé psy 38 cm 1 ks
  • Cena: 469 Kč
  • Výrobce: Kiltix
  • EAN: 4007221030898
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce