Endiaron 250 mg 40 tablet Endiaron

Endiaron 250 mg 40 tablet

265 Kč

Radost přinášející Endiaron 250 mg 40 tablet kvalitní značky Endiaron - toto zboží si můžete koupit s extra slevou za 265.00 CZK. Vybírejte to nejlepší u nás. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 3664798002973
Do obchodu

Popis

Endiaron

Příjemné pocity navazující Endiaron 250 mg 40 tablet od kvalitní značky Endiaron - tento artikl objednávejte v neopakovatelné akci za 265 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Přípravek Endiaron léčí průjem s pravděpodobným infekčním původem, často provázený zvýšenou tělesnou teplotou. Dále se používá při střevních dysmikrobiích a průjmech vzniklých po léčbě antibiotiky a chemoterapeutiky se širokým spektrem účinku. Endiaron tablety jsou určeny pro dospělé, dospívající a děti s tělesnou hmotností vyšší než 40 kg.

Jak se přípravek Endiaron tablety užívá:

Dospělí, dospívající a děti s tělesnou hmotností vyšší než 40 kg užívají obvykle 1 tabletu 3x denně, pokud možno po jídle. Délka léčby je obvykle 2–3 dny (do normalizace stolice), u některých závažnějších stavů je možno po poradě s lékařem léčbu prodloužit až na dobu 7–10 dnů. Tuto dobu užívání není vhodné překračovat.

Složení:

Léčivou látkou je cloroxinum 250 mg v jedné potahované tabletě.

Pomocnými látkami jsou monohydrát laktosy, kukuřičný škrob, želatina, glycerol 85%, kalcium-stearát, mastek, sodná sůl kroskarmelosy, koloidní bezvodý oxid křemičitý, makrogol 6 000, makrogol 300, hypromelosa, oxid titaničitý, žlutý oxid železitý.

Upozornění:

Během léčby přípravkem Endiaron je nutno dodržovat dietní opatření. První den nejíst, druhý a třetí den možno sníst suché pečivo, případně mrkvovou nebo šlemovou polévku. Je nutno hodně pít slazený čaj, minerálky, iontové nápoje. Není vhodné pít alkoholické nápoje.

Pokud při léčbě průjmu užíváte současně živočišné uhlí, je nutné od užití Endiaronu dodržet alespoň 2hod odstup. Léčebnou kúru lze opakovat až po týdenní přestávce.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Endiaron 250 mg 40 tablet

  • Název: Endiaron 250 mg 40 tablet
  • Cena: 265 Kč
  • Výrobce: Endiaron
  • EAN: 3664798002973
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce