Dr.Max Ibuprofen 400 mg 100 potahovaných tablet Dr.Max

Dr.Max Ibuprofen 400 mg 100 potahovaných tablet

139 Kč

Radost přinášející Dr.Max Ibuprofen 400 mg 100 potahovaných tablet se známou značkou Dr.Max - tento produkt prodáváme téměř zdarma za 139.00 CZK. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 8595566450953
Do obchodu

Popis

Dr.Max

Tohle si zamilujete: Dr.Max Ibuprofen 400 mg 100 potahovaných tablet se známou značkou Dr.Max - tento artikl doporučujeme výhodně za 139 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Vy tak neplatíte nic navíc!

Ibuprofen Dr.Max 400mg tlumí bolest, zánět a snižuje horečku.

Přípravek je vhodný ke zmírnění mírné až středně silné bolesti např.:

  • Bolest hlavy včetně migrenózní bolesti,
  • Bolest zubů,
  • Bolest při poranění měkkých tkání (pohmoždění, podvrtnutí),
  • Menstruační bolest,
  • Snižuje horečku.

Potahované tablety Ibuprofen Dr.Max 400 mg jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let s tělesnou hmotností větší než 40 kg.

Jak se přípravek Ibuprofen Dr.Max 400 mg užívá:

Dospělí a dospívající od 12 let (s tělesnou hmotností větší než 40 kg) užívají při bolesti a horečce ½-1 tabletu jednorázově nebo 3-4x denně v intervalu 4-6 hodin. Při migréně pak 1 tabletu jednorázově, v případě potřeby 1 tabletu po 4-6 hodinách. Při bolestivé menstruaci se užívá ½-1 tableta 1-3x denně podle potřeby v intervalu 4-6 hodin. Maximální denní dávka by neměla překročit 3 tablety. Bez doporučení lékaře neužívejte déle než 7 dní.

Složení:

Léčivou látkou je ibuprofen (ibuprofenum) 400 mg v jedné tabletě.

Dalšími složkami jsou mikrokrystalická celulosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hyprolosa, natrium-lauryl-sulfát, sodná sůl kroskarmelosy, mastek, hypromelosa 2910/5, makrogol 400, oxid titaničitý (E171), hypromelosa 2910/15, hypromelosa 2910/50.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry produktu Dr.Max Ibuprofen 400 mg 100 potahovaných tablet

  • Název: Dr.Max Ibuprofen 400 mg 100 potahovaných tablet
  • Cena: 139 Kč
  • Výrobce: Dr.Max
  • EAN: 8595566450953
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce