Compeed Náplast na mozoly 6 ks Compeed

Compeed Náplast na mozoly 6 ks

125 Kč

Neodoláte: Compeed Náplast na mozoly 6 ks co nám vyrábí Compeed - toto zboží si můžete nechat doručit ve slevové akci za 125.00 CZK. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 5708932006934
Do obchodu

Popis

Compeed

Velmi žádaný produkt, Compeed Náplast na mozoly 6 ks od výrobce Compeed - tento artikl nakupujte za téměř velkoobchodní cenu 125 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Naplníte-li košík zbožím nad tisícovku, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Vy tak neplatíte nic navíc!

COMPEED® náplasti na mozoly poskytují okamžitou úlevu od bolesti a tlaku a zároveň chrání před vodou, špínou a bakteriemi. Hydrokoloidní technologie pokožku hydratuje a hloubkově mozol zvlhčuje, čímž kůži zajišťuje nejlepší podmínky k hojení.

 • COMPEED® náplasti na mozoly poskytují okamžitou úlevu od tlaku a bolesti a tlumí tření na postiženém místě.
 • COMPEED® hydrokoloidní technologie vytváří vlhké prostředí, které mozol hydratuje do hloubky a zajišťuje kůži nejlepší podmínky k hojení.
 • COMPEED® náplast na mozoly by měla být měněna každých 48 hodin. Po odstranění náplasti je postačující koupel nohou a jemné tření ručníkem, které odstraní odumřelé kožní buňky. Nová náplast by měla být aplikována a postup opakován, dokud není mozol zcela odstraněn.
Způsob použití
COMPEED® náplast na mozoly by měla být měněna každých 48 hodin. Po odstranění náplasti je postačující koupel nohou a jemné tření ručníkem, které odstraní odumřelé kožní buňky. Nová náplast by měla být aplikována a postup opakován, dokud není mozol zcela odstraněn.
 1. K dosažení nejlepších výsledků, změkčete mozol namočením chodidel v teplé lázni. Odstraňte zvtrdlou kůži buď nehtem, či třením ručníkem. Nepoužívejte pemzu či pilník. Kůži důkladně osuště.
 2. Zahřívejte náplast mezi dlaněmi po dobu 1 minuty před aplikací.
 3. Odstraňte vzorovaný ochranný papír. Odstraňte spodní velký bílý papír.
 4. Nedotýkejte se lepící strany. Mozol překryjte náplastí.
 5. Nechte COMPEED® na místě, dokud se samovolně neodlepí.
 6. Postup opakujte od začátku. Odstraňte změklou kůži po každé lázni, dokud mozol postupně nezmizí a kůže bude opět hladká a hebká.
Diabetici: Ve většině případů je náplast COMPEED® dobře snášena. Přesto diabetikům doporučujeme, aby se před použítím poradili se svým lékařem.

Náplast nikdy nestříhejte, okraje jsou speciálně tvarované tak, aby zajistily přilnavost náplasti.

Jakékoli zbytky lepidla na punčochových kalhotách, ponožkách či botách mohou být odstraněny technickým benzínem.

Pokud máte jakékoli nejasnosti o používání tohoto produktu, poraďte se se svým lékařem či lékárníkem.

Balení:
6 ks

Zdroj: www.compeed.cz

Parametry produktu Compeed Náplast na mozoly 6 ks

 • Název: Compeed Náplast na mozoly 6 ks
 • Cena: 125 Kč
 • Výrobce: Compeed
 • EAN: 5708932006934
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce