Beurer BM 55 Tlakoměr / pulsoměr na paži 1 ks Beurer

Beurer BM 55 Tlakoměr / pulsoměr na paži 1 ks

1850 Kč

Oblíbený produkt Beurer BM 55 Tlakoměr / pulsoměr na paži 1 ks oblíbené značky Beurer - toto zboží si můžete opatřit v časové omezené slevě za 1850.00 CZK. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 4211125658076
Do obchodu

Popis

Beurer

Nejprodávanější Beurer BM 55 Tlakoměr / pulsoměr na paži 1 ks od Beurer - tento produkt doručujeme po slevě za 1850 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Udělejte si radost.

Tlakoměr nebo také jinak pulsoměr určený pro měření tlaku na paži, to je Beurer BM 55. Přístroj je plně automatický, bez obtíží jej proto může používat skutečně každý, od dětí až po dospělé. Přístroj je vybaven patentovaným indikátorem klidu, aby dosáhl co možná nejpřesnějších výsledků měření. Ty se poté ukládají do interní paměti s kapacitou 60 údajů opatřených datem a časem pořízení. V přístroji si lze vytvořit dva uživatelské profily, každému se uloží 60 měření, celkem tedy v paměti naleznete 120 údajů, s nimiž poté dále můžete pracovat. Například z nich jde udělat průměry ranních a večerních měření za posledních 7 dní, nebo průměr všech uložených naměřených hodnot pro každého uživatele.

Podsvícený displej

Velký přehledný displej je bíle podsvícen, abyste na něj bezpečně viděli i při nedostatečném osvětlení, například v noci. Podsvícená jsou i dotyková tlačítka, s nimiž upravujete nastavení podle aktuálních preferencí a potřeb. Manžeta bude sedět na paži s obvodem od 22 do 36 cm. Po několika vteřinách nečinnosti se přístroj sám automaticky vypne, aby šetřil baterie.

Parametry produktu Beurer BM 55 Tlakoměr / pulsoměr na paži 1 ks

  • Název: Beurer BM 55 Tlakoměr / pulsoměr na paži 1 ks
  • Cena: 1850 Kč
  • Výrobce: Beurer
  • EAN: 4211125658076
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce